LOGIN

 

شرکت "آتیه پرتو آرشا"، با بهره‌مندی از تجارب و سوابق ارزشمند مدیریتی و اجرایی مؤسسین خود که شامل اساتید برجسته دانشگاهی و مجموعه ای از اعضاء هیئت علمی انرژی اتمی هستند، با هدف ارایه تمامی خدمات فنی، آموزشی و تامین تجهیزات تخصصی مرتبط با کاربرد و ایمنی فیزیک پرتو ها تاسیس گردیده است.

شرکت مهندسین مشاور و بازرسی آتیه پرتو آرشا بر پایه سوابق و تجارب موفق مدیران و متخصصین باتجربه و دارای مدارک سطح II و III تست های غیرمخرب از انجمن تست های غیرمخرب آمریکا (ASNT) و بازرسین ارشد جوشکاری (Senior Welding Inspectors) از انجمن های جوشکاری آمریکا (AWS) و انگلیس (TWI)، همچنین با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته، آماده ارائه خدمات زیر در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، سیستم های نیروگاهی و پالایشگاهی، سازه های فلزی و ماشین آلات صنعتی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی می باشد.

 

شرکت فنی مهندسی آتیه پرتو آرشا در سه بخش مجزا

 

۱-آموزش

۲-تامین تجهیزات

۳-اجرا، مشاوره و نظارت

به عنوان شرکتی توسعه دهنده و پیشرو، توانایی انجام فعالیت های صنعتی متنوعی از جمله  بازرسی جوش،آ زمون های غیرمخرب،نظارت و تضمین کیفیت در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، خطوط لوله انتقال نفت و گاز، نیروگاه های برق، صنایع ریلی، سیمان، ساختمان و غیره  راداشته و به کارفرمایان ومشتریان خود خدمات فوق راارائه می نماید.

 

همکاری با موسسات

   کارشناسان این شرکت در انجمن های علمی و فنی نظیر انجمن ایرانی حفاظت در برابر اشعه ، انجمن فیزیک پزشکی و انجمن رادیولوژی ایران و انجمن آزمون های غیر مخرب ایران عضویت داشته و همچنین همکاری با امور حفاظت در برابر اشعه سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در برگزاری کلاس های آموزش کنترل کیفی دستگاه های پرتو تشخیصی و حفاظت در برابر اشعه و دستورالعمل های کاهش دز بیماران در مراکز مختلف کشور،ا زدیگرفعالیت های این شرکت می باشد. این شرکت با بهره گیری از پرسنل با تجربه، تایید صلاحیت شده و با سابقه در حوزه های بازرگانی، مهندسی و بازرسی جوش پاسخگوی نیاز همکاران و کارفرمایان محترم در حوزه های نامبرده است.

 

اهداف شرکت

 

اشتغال زایی

آموزش در بالاترین سطح و کیفیت

بروز رسانی دانش فنی

همکاری با دانشگاه ها و موسسات پژوهشی

مشتری مداری

ارائه خدمات با قیمت مناسب

رعایت استانداردها

بکار گیری فن آوری


شرکت آتیه پرتو آرشا اهداف بلندمدت توسعه خود را با تنظیم یک برنامه مدون و رو به جلو، با استفاده از تمامی منابع موجود و در نظر گرفتن طبیعت پویای صنعت کشور، پایه گذاری نموده است .
با توجه به اهداف تببین شده شرکت و به منظور به روز نگهداشتن فعالیت ها، خدمات وارتباط هر چه بهتر با انجمن ها ، مراکز و ارگانهای ملی و بین المللی ، شرکت آتیه پرتو آرشا موفق به اخذ تائیدات و گواهینامه های معتبر ذیل گردیده است؛

 

  1. پروانه آموزش رادیوگرافی از سازمان انرژی اتمی ایران
  2. عضویت آموزشی انجمن جوشکاری آمریکا (AWS)
  3. عضویت سازمانی انجمن تست های غیرمخرب آمریکا (ASNT)
  4. عضویت در انجمن شرکت های آزمایشات غیرمخرب ایران (IRSNT)
  5. عضویت در انجمن جوشکاری و آزمایشات غیرمخرب ایران (IWNT)
  6. عضویت در انجمن مهندسان مکانیک ایران (ISME)

رسالت ما ارائه آموزش و خدمات بازرسی جوش و تست های غیرمخرب به مشتریان با بهترین کیفیت ممکن در سطح و کلاس جهانی می باشد .